fbpx

Program Żywieniowy

Jabłko

Dla kogo?

Jakie korzyści?

Masz więcej pytań? Napisz!

Przemiany oraz historie uczestników programu!

Program żywieniowy- metamorfoza 1

„Do programu przystąpiłam z ciekawości. Widziałam metamorfozy innych i zastanawiałam się, czy takie cuda są możliwe. Nigdy nie byłam szczupła i jakoś nie miałam z tym problemów, akceptowałam siebie, lecz z czasem to się zmieniło. Po urodzeniu trzeciego dziecka nadal wyglądałam i czułam się, jakbym była w ciąży.

Polecam ten program każdemu, kto chce zmienić swoje życie. Wystarczy chcieć, a efekty będą rewelacyjne! :)”

Program żywieniowy- metamorfoza 2

Witam, mam 23 lata i tak jak moja siostra Marta, i ja pracuję w systemie 4-brygadowym. Od dziecka miałam problemy z nadwagą. Bardzo lubiłam jeść, co przekładało się na moją wagę. Chodziłam też do dietetyka. Schudłam 15 kg, ale po krótkim czasie przestałam się ograniczać i pojawił się efekt jo-jo. Ubrania robiły się coraz mniejsze i ciężko było znaleźć coś odpowiedniego. Czułam się grubo i źle.

Program pokazała nam siostra Jadzia. Z początku nie chciałyśmy wziąć w nim udziału, bo jak to można nie jeść chleba i ziemniaków…, jednak widząc zdjęcia uczestników i ich rezultaty, podjęłyśmy decyzję, że spróbujemy.

Dieta jest super, ponieważ nie trzeba liczyć kalorii. Jemy z Martą do syta i nie chodzimy głodne. Ponadto nie trzeba cały czas jeść mięsa na parze, czasem można zgrzeszyć, a kilogramy idą w dół. Nie spotkałam się jeszcze z taką dietą!

Po 5 miesiącach, bez ćwiczeń, schudłam 18 kg i straciłam 90 cm w obwodach! Dzięki programowi nie tylko jestem lżejsza, ale też mam lepsze samopoczucie i gładką skórę, a nogi nie są opuchnięte. No i oczywiście ubrania robią się za duże i można wymienić je na nowe – nie na te, co pasują, tylko na te, co się podobają! 

Teraz chcę pomagać innym osobom, bo to, że zmienia się sylwetka to jedno, a większa pewność siebie i satysfakcja to drugie. Polecam się otworzyć!

Pozdrawiam
Zadowolona FitOla :)”

Program żywieniowy- metamorfoza 4

„Witam, chcę opowiedzieć Wam o swojej przemianie… Przez ostatnie 12 lat mojego życia każdego 1 stycznia nowego roku planowałem, że to będzie mój czas, wezmę się za siebie i w końcu schudnę. Próbowałem różnych diet, ruszałem się, rezygnowałem z kolacji itp. Do dietetyka nigdy nie poszedłem ze względów finansowych, bo jak każdy z nas wie, trochę to kosztuje. Moja waga sięgała nawet 116 kg. W okresie wiosenno-letnim udawało mi się zejść do 109 kg, a na jesień znów wszystko wracało.

W kwietniu 2018 roku natrafiłem na program. Przez miesiąc przyglądałem się mu, a dokładniej ludziom, którzy wzięli w nim udział. Ogromne wrażenie wywarł na mnie chłopak, który stracił 22 kg. Przemyślałem wszystko i doszedłem do wniosku, że to pora, aby zadbać o siebie, o swoje zdrowie. Skoro przez ostatnie 12 lat nie uzyskałem takich efektów, to może jednak warto przekonać się na własnej skórze, czy ten program działa. Powiedziałem więc sobie: ROBISZ TO I KONIEC!

Przystąpiłem i byłem niesamowicie zaskoczony, oczywiście pozytywnie! Wyzwaniem było dla mnie regularne jedzenie, ale udało się – w ciągu 4 miesięcy schudłem 24 kg i straciłem 70 cm w obwodach!

Jestem 8 miesięcy po programie bez efektu jo-jo, a na tym najbardziej mi zależało. Lepiej śpię, poprawiło się moje samopoczucie, kondycja, odciążyłem kręgosłup i stawy. Czuję się po prostu zdrowy. Zdobyłem przy okazji sporo wiedzy i teraz pomagam innym ludziom osiągnąć ich wymarzoną sylwetkę.

Marcin”

Program żywieniowy- metamorfoza 3

„Moja przygoda z programem rozpoczęła się tak… Kiedy wychodząc z rodzinnej imprezy, miałem problem ze schyleniem się i założeniem butów, żona zwróciła mi uwagę, że niedługo będę musiał kupić sobie takie, jakie ma nasz 5-letni syn – na rzepy. Na to starszy powiedział bez zahamowań: Tato, nie martw się, ja już się nauczyłem zawiązywać buty, więc mogę ci pomóc! Wszyscy wybuchli śmiechem, a mi zrobiło się po prostu przykro i głupio.

Wtedy zrozumiałem, że muszę coś zrobić ze swoją nadwagą, tym bardziej, że zacząłem mieć problemy zdrowotne – bóle kręgosłupa i kolan oraz niezadowalające wyniki krwi.

Na efekty nie musiałem długo czekać – w pierwszym tygodniu zrzuciłem ponad 3 kg. Założyłem sobie cel 74 kg, do którego doszedłem po 4 miesiącach. Dziś pomagam innym realizować swoje marzenia!”

Program żywieniowy- metamorfoza 5

„Mam na imię Monika i mam 41 lat. Dzięki programowi zgubiłam 23 kg i 102 cm w obwodach. Cztery miesiące temu zakończyłam program, a moja waga nie uległa zmianie!

Jestem szczęśliwa, że niemożliwe stało się możliwe. Przez 12 lat borykałam się z otyłością i nienajlepszym samopoczuciem. Teraz oprócz smukłej sylwetki zyskałam większą pewność siebie. Wyniki badań laboratoryjnych potwierdziły dużą przyswajalność żelaza w moim organizmie, a co za tym idzie pozbycie się nawracającej anemii. Zasługą jest oczywiście świetny program żywieniowy i towarzyszące mu suplementy diety. Nauka dobrych nawyków i wprowadzenie ich w domu zaowocowały tym, że mąż stracił nadprogramowe 11 kilogramów, a stan jego zdrowia uległ poprawie.

Chcę pomóc wszystkim, którzy tej pomocy potrzebują, aby uwierzyli w samych siebie! Jestem wdzięczna, że mogłam przejść przez program i dzięki temu mogę inspirować innych ludzi. Serdecznie pozdrawiam i gratuluję wszystkim, którzy podjęli i podejmą decyzję przebycia tej niesamowitej drogi 

Program żywieniowy- metamorfoza 6

„Mam na imię Katarzyna, jestem mamą dwójki wspaniałych dzieci. Decyzję o dołączeniu podjęłam w sierpniu 2019 r., widząc efekty koleżanki będącej w trakcie programu.

Po ciążach pozostały zbędne kilogramy, z którymi trudno mi było się uporać. Praca i obowiązki domowe nie zawsze pozwalały regularnie ćwiczyć. Marzyłam o tym, żeby powrócić do dawnej sylwetki. Udało się, i to bez większego wysiłku! Spadłam z rozmiaru 44/42 na 38/36, zmiana garderoby sprawiła mi wielką radość, a błysk w oku męża – bezcenny 😉

Od zakończenia programu minęło kilka miesięcy, waga stoi w miejscu. Teraz z większą świadomością podchodzę do tego, co mam na talerzu i pomagam innym stracić zbędne kilogramy – to kolejny powód do radości.

Zaczęłam ćwiczyć, zyskałam zdrowie, lepsze samopoczucie i dobrą kondycję, a co najważniejsze czuję się piękną kobietą!”

Program żywieniowy- metamorfoza 7

„Do programu przystąpiłam w październiku 2019 roku. Szczerze mówiąc, nie wierzyłam w siebie i w to, że dojdę aż tak daleko. Może dlatego, że wcześniejsze próby zrzucenia paru kilogramów zawsze kończyły się fiaskiem. Na szczęście kilogramy i centymetry uciekają z tygodnia na tydzień!

Podczas diety nauczyłam się odpowiednio odżywiać, odzyskałam zdrowie i sprawność fizyczną. Dzięki determinacji i motywacji dotarłam do samego końca lżejsza o 28 kg!  Odzyskałam samoakceptację, w końcu nie wstydzę się sama siebie. Jestem dumna, że nie poddałam się pomimo chwil zwątpienia.

Dołączając do programu myślałam, że będę chodzić głodna, a potrawy nie będą zbyt smaczne. A tu takie zaskoczenie! Najadałam się do syta, bez ważenia produktów, bez liczenia kalorii, a potrawy były zdrowe, pełnowartościowe i smaczne. I najważniejsze jest to, że teraz mogę swoją osobą inspirować kolejne, aby pomóc im w dążeniu do idealnej sylwetki oraz zmienić ich nawyki żywieniowe.

Dziś zrób to, czego innym się nie chce, a jutro będziesz mieć to, czego inni pragną!”

8

Iwona: „Jestem kobietą po pięćdziesiątce i od ponad roku zmagałam się z problemem utrzymania wagi. Pojawiły się też inne dolegliwości związane z moim wiekiem. Nigdy nie korzystałam z diet odchudzających, ale tym razem postanowiłam spróbować. Zaczynając 1. etap ważyłam 66 kg, po 5. etapie waga pokazuje 53 kg. Czuję się świetnie, a lekarz powiedział, że mam zdrowie jak 20-latka 

Mąż uważał, że skoro wszyscy w jego rodzinie są większych gabarytów, to on też jest skazany na nadwagę. Kiedy zobaczył przemiany uczestników programu, postanowił spróbować i sprawdzić, czy może jednak zdoła coś zmienić. Okazało się, że tak, i to w spektakularny sposób, gdyż schudł aż 28 kg i stracił w obwodach 84 cm. Czuje się lżej, jego garderoba zmniejszyła się o 2-3 rozmiary i co najważniejsze ma bardzo dobre wyniki badań (jest pod stałą kontrolą lekarską w związku z przebytą 8 lat temu chorobą nowotworową).

Jesteśmy szczęśliwi, zdrowi i szczupli, a wspólne przygotowywanie posiłków jest dla nas świetną zabawą!”

Masz więcej pytań? Napisz!